Вчителям-предметникам

 10 фантастично цікавих інтерактивних візуалізацій, які можна використовувати на уроках

Навчання повинно бути не тільки корисним, але й справді захоплюючим! Тому тут зібрано 10 фантастично цікавих інтерактивних візуалізацій, які можна використовувати на уроках з історії, географії, фізики і математики.

Історія


https://ybogdanov.github.io/history-timeline/ розкішна горизонтальна візуалізація історії в особах: можна наочно побачити, хто з видатних діячів мистецтва, політиків, вчених, релігійних лідерів і бізнесменів жив в один час.

Географія

https://windyty.com – неймовірно яскрава інтерактивна візуалізація потоків вітру, температури, тиску, опадів і морських течій в режимі реального часу на всій земній кулі. Можна подивитися, як в Атлантичному океані народжуються шторми, або на течія Гольфстрім.

Також на сайті http://www.ventusky.com ви зможете оцінити величину снігового покриву. А сервіс https://earth.nullschool.net дозволить також оцінити рівні забруднення пилом і хімічними сполуками.

Фізика


http://htwins.net/scale2 – відмінна візуалізація розмірів Всесвіту. Ви зможете наочно порівняти розміри всього, що нас оточує: розміри тіла людини з габаритами слона, Ейфелевої вежі або хромосоми.Завдяки цьому сервісу стає зрозумілим, наскільки малим є атом або електрон і що таке нанометр. Більш того, тут можна не тільки оцінити відстань від Землі до Місяця, але і зрозуміти розміри всього нашого Всесвіту. І найголовніше, що вражає: все, що ви побачите – що відкрив людський розум.

Математика

https://www.geogebra.org/?lang=uk - динамічне геометричне середовище, яке дає можливість створювати «живі креслення» для використання в геометрії, алгебрі, планіметрії, зокрема, для побудов за допомогою циркуля і лінійки.

Пропонуюємо вашій увазі декілька платформ для створення тecтів, завдань, опитувань, кросвордiв та iгор

Немає коментарів:

Дописати коментар